Rozdanie legitymacji szkolnych w klasach pierwszych

Tradycyjny widok uczniów ubranych na galowo przypomina wszystkim, że wakacje minęły i mamy już wrzesień, a co za tym idzie, rozpoczął się nowy rok szkolny.
Jak co roku, do naszej szkolnej wspólnoty dołączyli uczniowie klas pierwszych, którzy rozpoczynają naukę w Prywatnym Technikum oraz w Prywatnej Branżowej Szkole I Stopnia.
Zgodnie ze szkolną tradycją, nowo przybyli uczniowie zostali oficjalnie powitani przez Pana Dyrektora mgr inż. Andrzeja Osińskiego, z rąk którego odebrali legitymacje szkolne.
Wraz z wychowawcami obydwu klas, Pan Dyrektor życzył wszystkim wielu sukcesów w nauce oraz tego, aby czas spędzony w murach naszej szkoły, zaowocował zawiązaniem się nowych znajomości i przyjaźni.
Na uczniów czekała również słodka niespodzianka w postaci pysznego tortu, który specjalnie na tę okazję zakupił nasz Pan Dyrektor, za co serdecznie dziękujemy!
Chcemy, aby w naszej szkole nowi uczniowie czuli się dobrze i bezpiecznie, a rozpoczęty rok szkolny 2017/2018 był dla nich udany i pełen niezapomnianych chwil! Gratulujemy!!!