Z wizytą w myślenickiej Bibliotece Pedagogicznej

Poprawiono: październik 02, 2017
Utworzono: październik 02, 2017

Umberto Eco powiedział: ,,Kto czyta książki, żyje podwójnie". W myśl tej zasady, uczniowie klas pierwszych w ramach lekcji języka polskiego, wybrali się z wizytą do myślenickiej Biblioteki Pedagogicznej. Wyjście to miało na celu zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem i strukturą biblioteki oraz zachęceniem ich do korzystania z jej zasobów w ramach rozbudzania czytelniczych zainteresowań i pasji.
Młodzież aktywnie uczestniczyła w prowadzonej przez Panią Bibliotekarkę lekcji, dotyczącej zasad korzystania z zasobów biblioteki. Uczniowie mieli możliwość dokładnego zapoznania się z różnego rodzaju książkami odpowiednimi dla ich wieku oraz zawodów, w jakich zdecydowali się kształcić. Mogli także obejrzeć publikacje znajdujące się w Dziale Zbiorów Specjalnych, do których na co dzień dostęp mają tylko pracownicy biblioteki.
Uczniowie wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni i bogatsi o nową wiedzę. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie, miłą atmosferę oraz bardzo ciekawą lekcję.

Z wizytą w myśl...
Z wizytą w myślenickiej Bibliotece Pedagogicznej Z wizytą w myślenickiej Bibliotece Pedagogicznej
Z wizytą w myśl...
Z wizytą w myślenickiej Bibliotece Pedagogicznej Z wizytą w myślenickiej Bibliotece Pedagogicznej
Z wizytą w myśl...
Z wizytą w myślenickiej Bibliotece Pedagogicznej Z wizytą w myślenickiej Bibliotece Pedagogicznej
Z wizytą w myśl...
Z wizytą w myślenickiej Bibliotece Pedagogicznej Z wizytą w myślenickiej Bibliotece Pedagogicznej