Oferta edukacyjna

Vestibulum aliquam pellentesque leo, et convallis lorem aliquet vel. Quisque quis sollicitudin enim, eget adipiscing lectus. Suspendisse euismod mauris ac metus aliquet gravida. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Quisque non eros vitae turpis accumsan euismod ut ac tellus. Sed leo urna, iaculis et pretium et, adipiscing nec purus. Cras imperdiet felis ut neque posuere, quis convallis libero fermentum. Nunc sed odio ultricies urna ultrices tempor. Aliquam ac placerat diam.

Cras ullamcorper lectus nec ligula ornare, at vestibulum odio porttitor. Ut fermentum erat vel pellentesque aliquet. Vivamus aliquam, neque eu volutpat condimentum, mi nibh mattis nisl, eget elementum orci mi ut ligula. Nunc id consectetur tellus. Donec eget gravida dolor. Vivamus laoreet semper pharetra. Nulla luctus faucibus imperdiet. Nam mollis et diam rutrum faucibus. Proin accumsan augue id sagittis mattis. Curabitur lectus quam, cursus in commodo sit amet, tincidunt et magna. Etiam non tincidunt justo. In ut metus scelerisque ipsum scelerisque blandit at id mauris. Vivamus in eros ipsum.

Vestibulum faucibus dui sed tristique faucibus. Pellentesque id dignissim nunc, id blandit nisl. Mauris vulputate purus at blandit pulvinar. Sed ullamcorper mauris sit amet accumsan accumsan. Curabitur in lorem pulvinar odio viverra vulputate vitae ultrices magna. In blandit nunc quis leo malesuada mollis. Vivamus vestibulum, tortor sed bibendum cursus, quam lorem luctus tortor, quis feugiat purus ante eu libero. Nulla id sollicitudin ipsum.

Aenean aliquet suscipit velit, sed gravida sem egestas quis. Praesent semper vitae nisl porta ornare. Nam velit quam, tristique sit amet mi at, iaculis condimentum ligula. Quisque odio elit, egestas et dui a, lacinia vehicula ante. Nam blandit elementum dolor sit amet condimentum. Praesent sodales nunc id hendrerit sollicitudin. Nam nec nibh et est laoreet vestibulum et sed est. Maecenas neque magna, fermentum eu gravida interdum, rutrum aliquet enim. Morbi commodo tellus vel turpis iaculis, non porta magna tempus. Vestibulum eu massa scelerisque augue consequat posuere. Sed tellus mauris, sollicitudin in suscipit ut, tristique eget massa.

Co nowego?

Osiński Dance Crew - zapraszamy do tańca!

Osiński Dance Crew - to otwarta grupa taneczna działająca przy Szkole Prywatnej Państwa Osińskich w Myślenicach od października 2013 roku. Instruktorem i choreografem grupy jest mgr Karolina Moskal-Flaga, na co dzień nauczycielka geografii, instruktor Zumby Fitness i właścicielka Studia Tańca "R". Zajęcia grupy odbywają się raz w tygodniu i są bezpłatne. Na zajęciach uczniowie poznają techniki wchodzące w skład zumby fitness takie jak: hip-hopsocasambasalsamerengue, dance hall czy reggaetone. Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcą potańczyć, zadbać o kondycję i dobrze się bawić!

czytaj więcej

Szkoły dla młodzieży

1.

Prywatne Technikum w Myślenicach w zawodzie Technik żywienia i usług gastronomicznych

Podstawowym zajęciem technika żywienia i usług gastronomicznych jest planowanie i organizacja żywienia w zakładach żywienia zbiorowego, dobieranie wyposażenia zakładów gastronomicznych, sporządzanie potraw zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia, estetycznego ich podania i prawidłowej obsługi konsumenta.

2.

Prywatna Branżowa Szkoła I Stopnia w Myślenicach (wielozawodowa)

1. MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - (3 lata) - będziesz w przyszłości pracownikiem firmy (przedsiębiorstwa) albo możesz prowadzić samodzielnie działalność gospodarczą - własny warsztat samochodowy.

2. KUCHARZ (3 lata) - po ukończeniu szkoły będziesz pracownikiem firmy gastronomicznej, przetwórczej państwowej lub prywatnej, możesz także prowadzić samodzielną działalność gastronomiczną.

3. PIEKARZ - (3 lata) - zdobywasz konkretny zawód. Wypieki nie sprawią Ci najmniejszego kłopotu. Z łatwością znajdziesz pracę w swoim zawodzie.

4. SPRZEDAWCA - ( 3 lata) - z łatwością znajdziesz pracę w marketach i małych sklepach. Poradzisz sobie z obsługą kasy fiskalnej i terminala, poznasz podstawy marketingu i towaroznawstwa.

5. WIELOZAWODOWA - (3 lata) jako uczeń naszej szkoły zdobywasz dowolnie wybraną specjalność zawodową. Wiedzę ogólną i teoretyczną otrzymujesz w szkole, natomiast całość edukacji zawodowej odbywa się w zakładach rzemieślniczych i na kursach.

Szkoły dla dorosłych

1.

Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych

Liceum Ogólnokształcące jest szkołą dla dorosłych kształcącą w formie zaocznej, której ukończenie umożliwia uzyskanie wykształcenia średniego oraz świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Dzięki temu możliwe jest dalsze kontynuowanie nauki. Liceum ogólnokształcące dla dorosłych to ważny krok w stronę wykształcenia cenionego na rynku pracy.

2.

Prywatna Szkoła Policealna

Posiadacz dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik administracji potrafi: stosować obowiązujące procedury obiegu informacji w urzędach administracji publicznej i w przedsiębiorstwach,prowadzić korespondencję, opracowywać sprawozdania, protokoły i notatki służbowe,udzielać informacji o zasadach funkcjonowania administracji publicznej,przygotowywać narady, zebrania, konferencje i sesje,gromadzić informacje niezbędne do wydawania decyzji administracyjnych,posługiwać się podstawowymi metodami analizy ekonomicznej i finansowo-księgowej,posługiwać się dokumentacją księgową, prowadzić ewidencję finansowo-księgową jednostek organizacyjnych,użytkować urządzenia i sprzęt biurowy,przechowywać akta zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,stosować przepisy prawa w zakresie wykonywanych zadań zawodowych,przestrzegać przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska podczas wykonywania zadań zawodowych.