Pomoc psychologiczna w okresie stanu zagrożenia epidemicznego

Poprawiono: marzec 27, 2020
Utworzono: marzec 27, 2020

Drodzy Rodzice, Szanowni Uczniowie przekazuję informację Starosty Myślenickiego dotyczącą możliwości uzyskania bezpłatnej pomocy psychologiczno-pedagogicznej przez mieszkańców powiatu myślenickiego, świadczonej przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej.

Zapraszam również do kontaktu z pedagogiem szkolnym. Jestem do Państwa dyspozycji.

Wiesława Bień

INFORMACJA STAROSTY MYŚLENICKIEGO

Szanowni Państwo!

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego mając na uwadze działania zmierzające do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, Starostwo Powiatowe w Myślenicach uruchamia specjalne porady z zakresu interwencji kryzysowej oraz wsparcie psychologiczne skierowane w szczególności do:

• personelu medycznego oraz służb mundurowych (lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, strażaków i policjantów)
  • osób objętych kwarantanną domową
  • osób doświadczających niepokoju z powodu zaistniałej sytuacji

Usługa ta będzie realizowana przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa

w Myślenicach

32-400 Myślenice, ul. Kazimierza Wielkiego 5

Tel./fax 12 271 04 29, kom. 510132396

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

Telefon całodobowy: +48 510 132 396, +48 506 318 838

oraz za pośrednictwem komunikatorów internetowych:

Skype: OIK Myślenice, WhatsApp, Messenger

Wsparcie realizowane jest bezpłatnie przez całą dobę.