Wystawa „Żołnierze Wyklęci. Podziemie niepodległościowe 1944–1963”

W dniach 22 lutego do 3 marca br. w naszej szkole zaprezentowana została wystawa historyczna zatytułowana „Żołnierze Wyklęci. Podziemie niepodległościowe 1944–1963”, która jest pierwszą z wystaw projektu „Wystawy elementarne IPN” przygotowaną przez Biuro Edukacji Narodowej.
Wystawa składa się z 15 plansz, na których można przeczytać informacje dotyczące podziemia niepodległościowego oraz zobaczyć fotografie bohaterów tegoż okresu. W ramach ciekawej lekcji historii, uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia zaprezentowanych fotografii oraz posłuchania krótkiej prelekcji o ruchu oporu przeciwko władzom komunistycznym. 
Zarówna wykład, jak i cała wystawa przygotowana została do obejrzenia przez nauczyciela historii, za co serdecznie dziękujemy.

Wystawa „Żołnie...
Wystawa „Żołnierze Wyklęci Wystawa „Żołnierze Wyklęci
Wystawa „Żołnie...
Wystawa „Żołnierze Wyklęci Wystawa „Żołnierze Wyklęci
Wystawa „Żołnie...
Wystawa „Żołnierze Wyklęci Wystawa „Żołnierze Wyklęci
Wystawa „Żołnie...
Wystawa „Żołnierze Wyklęci Wystawa „Żołnierze Wyklęci