Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Poprawiono: wrzesień 05, 2019
Utworzono: wrzesień 05, 2019

W poniedziałek, 2 września 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół Prywatnych rozpoczęli kolejny rok szkolny. Punktualnie o godz. 9:30 w Prywatnych Szkołach Teresy i Andrzeja Osińskich odbył się uroczysty apel inaugurujący rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.
Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego, po czym głos zabrał Pan Dyrektor mgr inż. Andrzej Osiński, który powitał wszystkich zgromadzonych, a następnie wygłosił krótkie przemówienie dotyczące 80.rocznicy wybuchu II wojny światowej. Pan Dyrektor poinformował również wszystkich uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole. Życzył wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. 
W dalszej części uroczystości uczniowie klasy IIII Prywatnego Technikum zaprezentowali krótki montaż słowno-muzyczny upamiętniający wydarzenia związane z datą 1 września 1939 roku.Nie zabrakło również życzeń owocnego roku szkolnego od przedstawicieli Samorządu Szkoły.
Po apelu, uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami rozeszli się do klas, gdzie mieli pierwsze spotkanie po wakacyjnej przerwie. Po rozmowach z wychowawcami i zapoznaniu się z planem lekcji, uczniowie udali się do domu, by wykorzystać jeszcze ten „ostatni” dzień wakacji.