Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Poprawiono: czerwiec 25, 2019
Utworzono: czerwiec 25, 2019

W środę (19.06) o godzinie 10:00 w Zespole Szkół Prywatnych Państwa Osińskich odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz czas pożegnania kolejnych absolwentów naszej szkoły.
Tradycyjnie, spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu państwowego. Po oficjalnym powitaniu wszystkich zebranych, klasa II technikum zaprezentowała krótki program artystyczny zatytułowany ,,Szkoła naszym życiem jest”, ukazujący w żartobliwy sposób koniec roku szkolnego z punktu widzenia uczniów i nauczycieli. W dalszej części głos zabrał Pan Dyrektor, który podsumował kończący się rok szkolny, a następnie wręczył dyplomy i nagrody książkowe wyróżnionym uczniom. Wśród nagrodzonych znalazły się osoby, które przez cały rok szkolny pracowały na „świadectwo z paskiem”, brały udział w konkursach i zawodach sportowych, swoją pracą i zaangażowaniem dumnie reprezentowały szkołę. Nie zapomniano również o podziękowaniach od Samorządu Uczniowskiego dla Dyrekcji, pedagogów i pracowników szkoły.
W drugiej części spotkania nadszedł czas pożegnania tegorocznych absolwentów, czyli uczniów klasy III. Prywatnej Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Montaż słowno-muzyczny przygotowali koleżanki i koledzy z klasy II. Prywatnej Szkoły Branżowej. Na tę okazję przygotowali również drobne upominki dla uczniów opuszczających mury naszej szkoły. Na sam koniec głos zabrali tegoroczni absolwenci, którzy podziękowali za serce i trud włożony w ich wychowanie oraz za wspaniałe 3 lata spędzone w murach naszej szkoły.
Kolejny rok szkolny odchodzi do historii, a przed nami tak bardzo upragnione i pełnych wrażeń wakacje. Pamiętajmy jednak, by były one bezpieczne. Do zobaczenia 3 września!