III Powiatowy Konkurs Cukierniczy

Poprawiono: marzec 26, 2019
Utworzono: marzec 26, 2019

15 marca br. w Zespole Szkół w Dobczycach odbył się III Powiatowy Konkurs Cukierniczy „Bake off Das große Backen - Międzynarodowe smaki u Tischnera". Zadaniem uczestników było przyrządzić dwa desery: jeden, to autorski przepis, natomiast drugi na podstawie receptury w języku niemieckim, „Deser Lava cake” przygotowanej przez organizatorów. Przewodniczącą jury była Sylwia Bała finalistka polskiego programu kulinarnego "Bake Off - Ale Ciacho!” Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy III technikum- Kamila Gawor, która zdobyła III miejsce w konkursie. Wielkie gratulacje 😊 !!!

Konkurs cukiern...
Konkurs cukierniczy - marzec 2019 Konkurs cukierniczy - marzec 2019
Konkurs cukiern...
Konkurs cukierniczy - marzec 2019 Konkurs cukierniczy - marzec 2019
Konkurs cukiern...
Konkurs cukierniczy - marzec 2019 Konkurs cukierniczy - marzec 2019