Dzień Otwarty Szkoły

Poprawiono: marzec 18, 2019
Utworzono: marzec 18, 2019

14 marca 2019r. drzwi naszej szkoły szeroko otworzyły się dla uczniów klas trzecich gimnazjum oraz tegorocznych absolwentów 8 klasy szkoły podstawowej, którzy za niedługo staną przed podjęciem jednej z najważniejszych decyzji w swoim życiu - muszą dokonać wyboru szkoły średniej.

Program Dnia Otwartego Prywatnych Szkół Państwa Teresy i Andrzeja Osińskich obejmował prezentację oferty edukacyjnej na nowy rok szkolny 2019/2020, a także umożliwiał zaprezentowanie bazy dydaktycznej szkoły oraz jej licznych atutów.

Dla przybyłych gości przygotowano szereg atrakcji. Były to m.in. zajęcia savoir vivre w zakresie poprawnego nakrywania stołu zgodnie z obowiązującą etykietą, warsztaty dekoracyjnego składania serwetek oraz profesjonalny pokaz barmański. Nasi Goście odwiedzili również pracownię gastronomiczną, gdzie czekał na nich smaczny poczęstunek. Chętnie odwiedzanym miejscem była także szkolna siłownia, bowiem mało która szkoła może się pochwalić właśnie takim miejscem! Przybyli do naszej szkoły gimnazjaliści mogli zatem nie tylko zobaczyć w jakich warunkach i pod czyim okiem będą się uczyć, ale przede wszystkim poznać, posłuchać, zobaczyć tych, którzy już tu uczęszczają, a także poczuć atmosferę szkoły.

Jak widać atrakcji było wiele. Sądząc po nastrojach, przyszli kandydaci opuścili naszą szkołę z pozytywnym nastawieniem. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą placówkę. Mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu!

Dzień otwarty 2...
Dzień otwarty 2019 Dzień otwarty 2019
Dzień otwarty 2...
Dzień otwarty 2019 Dzień otwarty 2019
Dzień otwarty 2...
Dzień otwarty 2019 Dzień otwarty 2019
Dzień otwarty 2...
Dzień otwarty 2019 Dzień otwarty 2019