Słuchacze Prywatnego LO z wizytą w Teatrze Ludowym w Krakowie

Poprawiono: marzec 07, 2019
Utworzono: marzec 07, 2019

Czy można opowiedzieć „Wszystko o kobietach” w jeden wieczór? Odpowiedź na to intrygujące pytanie pojawia się w sztuce teatralnej ,,Wszystko o kobietach”, wystawianej na deskach Teatru Ludowego w Krakowie, na którą 2 marca br. postanowiła wybrać się grupa słuchaczy Prywatnego Liceum dla Dorosłych wraz z opiekunami.

„Wszystko o kobietach”, to komedia misternie skonstruowana przez współczesnego chorwackiego dramatopisarza Miro Gavrana. Spektakl tętni humorem, poruszając jednocześnie tak ważne tematy jak przyjaźń, lojalność, zaufanie i pragnienie miłości. Trzy aktorki, z pasją, szczerością i humorem kreują w tym spektaklu kilkanaście kobiecych postaci. Na pozór różni je wszystko – wiek, wygląd, zawód, jednak ich losy subtelnie przeplatają się ze sobą, pokazując złożoną, intrygującą przestrzeń kobiecego świata.

Spektakl bardzo nam się podobał. Był pełen humoru, wzruszeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wspaniała gra aktorska została nagrodzona gromkimi brawami. Był to bardzo mile spędzony sobotni wieczór.