Grudniowa wycieczka do Krakowa

Poprawiono: grudzień 07, 2018
Utworzono: grudzień 07, 2018

Tuż przed zbliżającym się 6. grudnia dniem Świętego Mikołaja, uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami, wybrali się na wycieczkę edukacyjną do Krakowa. Celem wycieczki był udział w warsztatach ,,Sztuka interpretacji” organizowanych przez Muzeum Sztuki Współczesnej, które poprzez swoją działalność stara się upowszechnić ideę społeczeństwa otwartego na sztukę, w którym każdy, bez względu na wiek czy status społeczny, może wziąć udział w rozmowie na jej temat. Dzięki warsztatom i zwiedzaniu MOCAK-u każdy z nas miał możliwość poznać różne odsłony sztuki współczesnej; od fotografii, rzeźby i komiksu po obrazy oraz filmy.
Kolejnym punktem wycieczkowych atrakcji był Park Trampolin GOJump - jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo – rozrywkowej mapie Krakowa. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.
Po tak wspaniałych atrakcjach, pełni wrażeń i z dobrą energią wróciliśmy do domów.
Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Andrzejowi Osińskiemu, który zawsze dbając o nasze bezpieczeństwo, pokrywa koszty związane z wynajmem busa i opłatą związaną za przejazd.

Grudniowa wycie...
Grudniowa wycieczka do Krakowa Grudniowa wycieczka do Krakowa
Grudniowa wycie...
Grudniowa wycieczka do Krakowa Grudniowa wycieczka do Krakowa
Grudniowa wycie...
Grudniowa wycieczka do Krakowa Grudniowa wycieczka do Krakowa
Grudniowa wycie...
Grudniowa wycieczka do Krakowa Grudniowa wycieczka do Krakowa
Grudniowa wycie...
Grudniowa wycieczka do Krakowa Grudniowa wycieczka do Krakowa
Grudniowa wycie...
Grudniowa wycieczka do Krakowa Grudniowa wycieczka do Krakowa
Grudniowa wycie...
Grudniowa wycieczka do Krakowa Grudniowa wycieczka do Krakowa