Szkolny konkurs recytatorski

Poprawiono: listopad 22, 2018
Utworzono: listopad 22, 2018

,,Niepodległa – malowana wierszem”

W ramach roku dla Niepodległej w naszej szkole dnia 20 listopada 2018 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Niepodległa – malowana wierszem.

Każdy uczestnik recytował wybrany przez siebie wiersz o tematyce patriotycznej, który oceniała Komisja Konkursowa. Głównym celem konkursu było promowanie wśród młodzieży utworów poetyckich poruszających sprawy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Po uważnym wysłuchaniu wszystkich recytatorów, jury ogłosiło werdykt. Główną nagrodę przyznano Magdalenie Bartosz z klasy II. Prywatnego Technikum, zaś wyróżnienie zdobyła Karolina Harbut.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy! Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się na najbliższym szkolnym apelu.