Wręczenie legitymacji szkolnych uczniom klas pierwszych

Poprawiono: wrzesień 21, 2018
Utworzono: wrzesień 21, 2018

Tradycyjny widok uczniów ubranych na galowo przypomina wszystkim, że wakacje minęły i rozpoczął się nowy rok szkolny. Jak co roku, do naszej szkolnej społeczności dołączyli uczniowie klas pierwszych, którzy rozpoczynają naukę w Prywatnym Technikum oraz w Prywatnej Branżowej Szkole I Stopnia.
Zgodnie ze szkolną tradycją, nowo przybyli uczniowie zostali oficjalnie powitani przez Pana Dyrektora Andrzeja Osińskiego, z rąk którego odebrali legitymacje szkolne. Wraz z wychowawcami klas pierwszych, Pan Dyrektor złożył życzenia, aby w naszej szkole nowi uczniowie czuli się dobrze i bezpiecznie, a rozpoczęty rok szkolny 2018/2019 był dla nich owocny i pełen niezapomnianych chwil, zaś czas spędzony w murach naszej szkoły zaowocował zawiązaniem się nowych przyjaźni.
Na uczniów czekał również słodki poczęstunek, o który specjalnie na tę okazję zatroszczył się nasz Pan Dyrektor, za co serdecznie dziękujemy!