Ogólnopolski Konkurs Recytatorski rozdanie nagród

Poprawiono: czerwiec 06, 2018
Utworzono: czerwiec 06, 2018

W kwietniu bieżącego roku poznaliśmy wyniki eliminacji dla powiatu myślenickiego w 63. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim, którego tegoroczna edycja dotyczyła setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczeń naszej szkoły, Łukasz Klęp z klasy IV technikum, zdobył pierwsze miejsce w powiecie w kategorii 'wywiedzione ze słowa', prezentując wiersz J. Słowackiego ,,O Polsko moja! tyś pierwsza światu” oraz fragment prozy z ,,Przedwiośnia” S. Żeromskiego .
Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się dnia 05.06.2018r. w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. Recytatorzy, którzy zajęli pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach mogli zaprezentować się nie tylko przed jury, ale też przed szerszą publicznością. Wszystkie prezentacje nagradzane były gromkimi brawami.
Serdecznie gratulujemy Łukaszowi zajęcia I. miejsca i cieszymy się z jego sukcesu!