Poloneza czas zacząć.... - Studniówka 2018

Poprawiono: kwiecień 04, 2018
Utworzono: kwiecień 04, 2018

W sobotę (10 lutego) ostatnie chwile beztroski przed wytężoną nauką do matury celebrowali uczniowie Prywatnego Technikum w Myślenicach. Na swoją studniówkę wybrali eleganckie wnętrza restauracji 'Siedem Smaków'. Punktualnie o godzinie 19:00 rozpoczął się bal studniówkowy. Po okolicznościowych przemówieniach i życzeniach, z ust Pana Dyrektora Andrzeja Osińskiego oficjalnie padły słowa: ,,Poloneza czas zacząć”. Nie zapomniano także o podziękowaniach dla dyrekcji i nauczycieli, którym wręczono kwiaty i drobne upominki, dziękując za wspólnie spędzone lata i przekazaną wiedzę. Kiedy zakończyła się część oficjalna, uczniowie i grono pedagogiczne zasiedli do pięknie udekorowanych stołów, smakując przepyszne dania. Następnie nadszedł czas na zabawę! Kiedy tylko zaczęła grać muzyka, na parkiecie pojawiły się wszystkie pary oraz nauczyciele. Sala mieniła się od kolorów pięknych sukienek i eleganckich garniturów maturzystów. Pochłonięci świetną zabawą przy dźwiękach najlepszych przebojów maturzyści, nie zauważyli nawet, kiedy minęła ta noc. Nogi same prowadziły ich na parkiet, z którego później ciężko było zejść. Choć studniówkowa noc minęła szybko, to na pewno zostanie w naszych sercach na długo, bo takich chwil się nie zapomina. Mamy nadzieję, że egzaminy maturalne będą równie udane jak nasz bal!