Warsztaty kulinarne - luty 2018

Poprawiono: luty 28, 2018
Utworzono: luty 28, 2018

Dnia 05 lutego w naszej Szkole zostały zorganizowane warsztaty kulinarne dla uczniów 7 klasy Szkoły Podstawowej w Trzebuni.
Uczniowie pod opieką nauczycieli przedmiotów gastronomicznych, a także starszych kolegów z Prywatnego Technikum wcielili się w rolę zawodowych kucharzy. Zadanie ich polegało na przygotowaniu pysznej, aromatycznej, prawdziwej włoskiej pizzy. Uczniowie wspaniale poradzili sobie z wyzwaniem, pizza przez nich wykonana zachwycała smakiem i zapachem włoskich ziół. W ramach warsztatów uczniowie mieli również okazję poznać zasady nakrywania stołu, a także nauczyć się fantazyjnego składania serwetek. Po skończonej pracy, wraz ze swoimi nauczycielami zasiedli do stołu, by posmakować sporządzonej przez siebie pizzy. Wszystko smakowało wybornie 😊
Dyrekcja i organizatorzy dziękują Szkole Podstawowej z Trzebuni za skorzystanie z naszych warsztatów kulinarnych.