Dance Crew na Przeglądzie

Poprawiono: grudzień 13, 2017
Utworzono: grudzień 13, 2017

Dziś nasz zespół taneczny Osiński Dance Crew reprezentował szkołę na 6 Powiatowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych. W tym roku Iza, Karolina, Wiktoria, Karolina i Łukasz zaprezentowali hip hop w choreografii Karoliny Moskal. Gratulujemy całej piątce ponieważ udało im się zdobyć wyróżnienie! Pierwszego i drugiego miejsca nie przyznano, trzecie miejsce zajął zespół "TYTUS". Tym większe gratulacje dla naszych tancerzy! 

Dance Crew na P...
Dance Crew na Przeglądzie Dance Crew na Przeglądzie
Dance Crew na P...
Dance Crew na Przeglądzie Dance Crew na Przeglądzie
Dance Crew na P...
Dance Crew na Przeglądzie Dance Crew na Przeglądzie
Dance Crew na P...
Dance Crew na Przeglądzie Dance Crew na Przeglądzie
Dance Crew na P...
Dance Crew na Przeglądzie Dance Crew na Przeglądzie