Małopolski Konkurs kulinarny

Poprawiono: listopad 27, 2017
Utworzono: listopad 27, 2017

W dniu 18 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV edycji Małopolskiego Konkursu Kulinarnego Stół Pięknie Nakryty. Tematem tegorocznej edycji był „Stół pięknie nakryty- królik na małopolskim stole”. Prywatne Technikum w Myślenicach reprezentowali uczniowie klasy IV Łukasz Klęp i Paweł Leśniak. Zadaniem uczniów było przygotowanie potrawy, napoju mieszanego i nakrycia stołu zgodnie z tematyką konkursu. Przedstawiciele naszej szkoły przygotowali napój „Zielone wzgórze” i danie „Comber w słodzie jęczmiennym, śliwowicy łąckiej i jałowcu z musem z wątróbki króliczej”. Uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami i pomysłowością podczas przygotowania prac konkursowych zdobywając wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.