Relacja z wycieczki do Krakowa 23.03.2018

Poprawiono: marzec 26, 2018
Utworzono: marzec 26, 2018

Wraz z nadejściem pierwszych dni kalendarzowej wiosny, uczniowie Prywatnego Technikum wraz z opiekunami postanowili wybrać się na jednodniową wycieczkę do Krakowa. Warto łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego atrakcjami zaplanowanymi na ten dzień były wizyta w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego oraz moc atrakcji w Parku Trampolin Gojump.
Pełni entuzjazmu, mieliśmy okazję bezpośrednio zobaczyć jeden z najpiękniejszych portretów na świecie jakim jest ,,Dama z gronostajem” Leonarda da Vinci, który do tej pory mogliśmy oglądać tylko w podręcznikach i albumach malarskich. Ponadto zwiedziliśmy wystawę ,,Broń i barwa w Polsce”, prezentującą dawne militaria związane z wojskowością od czasów średniowiecza do II wojny światowej. Aby zażyć co nieco aktywności fizycznej, spędziliśmy godzinę zegarową w krakowskim parku trampolin. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności, dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, skorzystaliśmy z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Pobyt w GOjumpie sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rozwijania zainteresowania sportem. Po wyczerpującej integracji udaliśmy się w stronę krakowskiego rynku, aby odpocząć i uzupełnić spalone kalorie.
Wycieczkę uważamy za udaną, a każdy z nas wrócił z niej zadowolony i uśmiechnięty. Nie zapominamy o słowach podziękowania dla naszego Pana Dyrektora Andrzeja Osińskiego, który jak zawsze w trosce o nasze bezpieczeństwo pokrył koszty całej podróży.

Wycieczka Krakó...
Wycieczka Kraków Wycieczka Kraków
Wycieczka Krakó...
Wycieczka Kraków Wycieczka Kraków
Wycieczka Krakó...
Wycieczka Kraków Wycieczka Kraków
Wycieczka Krakó...
Wycieczka Kraków Wycieczka Kraków
Wycieczka Krakó...
Wycieczka Kraków Wycieczka Kraków
Wycieczka Krakó...
Wycieczka Kraków Wycieczka Kraków
Wycieczka Krakó...
Wycieczka Kraków Wycieczka Kraków
Wycieczka Krakó...
Wycieczka Kraków Wycieczka Kraków
Wycieczka Krakó...
Wycieczka Kraków Wycieczka Kraków
Wycieczka Krakó...
Wycieczka Kraków Wycieczka Kraków
Wycieczka Krakó...
Wycieczka Kraków Wycieczka Kraków