Lekcje w terenie

We wrześniu bieżącego roku mieliśmy okazję przeprowadzenia lekcji terenowych z języków obcych.

Dzięki uprzejmości i hojności dyrekcji, uczniowie mieli okazję wypróbować swoje umiejętności językowe w praktycznej sytuacji. Z klasami technikum dziennego odbyliśmy zajęcia w restauracjach w Myślenicach, w których to nasi uczniowie mogli odgrywać role klientów, kelnerów bądź innych pracowników gastronomii w języku obcym w realnej sytuacji. Oczywiście zamówienia, których dokonali były realizowane, także poza świetną okazją to poćwiczenia języka mieli też możliwość skosztowania przeróżnych dań i deserów. Świetna zabawa połączona z realną sytuacją w języku obcym dała im możliwość niebagatelnego poszerzenia horyzontów językowych. Obyśmy mieli czas i sposobność na więcej tego typu zajęć w przyszłości !

 

Szymon Werner