WIELKI UŚMIECH SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Samorząd Uczniowski postanowił nagrodzić Wielkim Uśmiechem Dyrektora Szkoły :) SU :) za następujące inicjatywy i wydarzenia w naszej szkole za :

:) SU :) „Słodkie powitanie” – tortem i ciastami- społeczności szkolnej na inaugurację roku szkolnego 2014/2015

:) SU :) Uroczyste powitanie uczniów klas pierwszych - Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Technikum - ze słodkościami, owocami oraz wyposażenie ich w bezpłatne podręczniki i skoroszyty

:) SU :) Wyposażenie uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej w odzież roboczą do praktycznej nauki zawodu

:) SU :) Wyposażenie uczniów Technikum w odzież roboczą do praktycznej nauki zawodu na pracowni gastronomicznej

:) SU :) Obdarowanie uczniów nowoprzyjętych „Pakietami zorganizowanego ucznia” składającymi się z pendrive, organizatora i teczki

:) SU :) Modernizację, doposażenie oraz nowy wystrój pracowni gastronomicznej i holu głównego

:) SU :) „Szkoła w sieci”- czyli ogólnodostępne wi-fi na terenie naszej szkoły

:) SU :)  Ciepło , ciepło, coraz cieplej - dopiero początek października, słoneczko nam przyświeca, ale chłód jesienny bywa dotkliwy, a w naszej szkole sezon grzewczy rozpoczęty!!! Lepiej się myśli w takich warunkach!

:) SU :) Nasze plecaki znowu cięższe, ale nie mamy tego nikomu za złe. Wzbogaciliśmy się bowiem o kolejne darmowe podręczniki.

:) SU :) Nasza spiżarnia na pracowni gastronomicznej wypełniona po brzegi. Będzie smacznie i zdrowo!

:) SU :) Ten uśmiech jest dla nowych uczennic ZSZ, które niedawno dołączyły do naszej szkolnej społeczności. Witamy Was !!!

Samorząd Uczniowski zainicjował akcję nagradzania wszelkich pozytywnych inicjatyw, propozycji, wydarzeń w naszej szkole.

WIELKIM UŚMIECHEM :) SU :) będziemy nagradzać zarówno uczniów jak i nauczycieli oraz  Dyrekcję.

Za co nagradzamy?

Nagradzamy za:

• pomoc koleżeńską, pomoc potrzebującym,
  • działania uwzględniające indywidualne potrzeby naszych uczniów,
  • postawy godne naśladowania,
  • inicjatywy mające wpływ na jakość i atrakcyjność życia szkoły.

Informacja o przyznaniu WIELKIEGO UŚMIECHU :) SU :) będzie zamieszczana na tablicy SU, oraz na stronie internetowej szkoły.